Living the "real" life

7. března 2010 v 21:57 | Love CreepyCute Halloween |  Our Diary
Vždycky jsme si o sobě myslely, že jsme mladá, zodpovědná děvčata, která mají svůj život pevně ve svých rukou a i když jsme byly často na pochybách, zda to, co děláme, je opravdu správné, přesto jsme vždycky měly jedna druhou a navzájem jsme se pokaždý podpořily a vymyslely tak, aby to opravdu dopadlo nejlíp, jak to za dané situace šlo. Na tom se nic nezměnilo, díky bohu a troufám si říct, že nikdy nezmění. Kam ale zmizely naše hodnoty, které pro nás byly vždycky tak důležité?! Ještě nedávno jsme se ujišťovaly, že tak jak žije naše okolí, my nikdy žít nechceme, kolikrát jsme kroutily hlavami nad situacemi, do kterých se dostávali naši přátelé a posmívali jsme se, když někdo nevošéfoval to, o čem byl přesvědčený, že má pevně pod kontrolou.
Postupem času nám bylo jasné, že ani naše naivní dětské sny o princi na bílém koni nemůžou být realitou, upřímně řečeno bychom žádného takového prince asi ani nechtěly, vzhledem k tomu, že nevěříme na pohádky a dle našich zkušeností s těmito "princi" ani jinou možnost nemáme. :-)
Spíš než na vidinu nějakého prince jsme se upnuly na vidinu nás, v roli princezen. Chtěly jsme být jedině s někým, kdo sice nebude bezchybný, ale kdo nás bude milovat a koho budeme mít jakkoliv rády my a budeme se díky němu cítit skvěle. Namísto toho se náš životní styl dá spíš přirovnat k roli ledové královny, ne zlé, ale bez citů. Naše city jako by byly zmrazeny a už nám nezáleží tolik na tom, co pro nás dřív bylo tak důležité - vztah s láskou. A ten skvělý pocit, který jsme plánovaly? Ten se teda bohužel opravdu nedostavil. Ale proč? Možná proto, že jsme moc náročné na pojem "láska" a díky našemu okolí jsme navíc pochopily, že to rozhodně jde i bez lásky. Nevím, kde se stala chyba a nezbývá nám než doufat, že to takhle nepůjde dál moc dlouho a že se to snad nějak změní..
Abych nakonec vysvětlila, proč píšu v množném čísle.. To proto, že jsme s druhou webmiss a zároveň mojí BFF propojený ve všem, co děláme a tím pádem logicky, se nám občas dějí úplně ty stejné věci, na které máme i ten samý názor samozřejmě. :-) I don't want to live this life, if I can't live it with you. Love you. :-* :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Love CrepyCute Halloween Love CrepyCute Halloween | Web | 8. března 2010 v 5:28 | Reagovat

wow!!!! skvěle vypointovaná úvaha, esej, nebo nevim jak se to jmenuje!!! Přesně! Nikdy mě nenapadla definice že místo hledání princů sme se nakonec samy situovaly do role princezen! O jak výstížný! A s tim okolím, vim přesně mezi řádky na jaký situaca narážíš a myslim že sme se tim nechaly strašně ovlivnit. Ustoupily sme z našich postojů a hodnot a obě sme udělaly uplně to samý, naše životy sme přeorientovaly někam uplně jinam než sme je chtěly mít. Problém je ale v tom, že se nám to dost nelíbí a spokojený, natož pak šťastný takhle nejsme a váme že nebudeme. Sme takový husy! Nejradši bych si nafackovala, a tobě taky! Love u 4ever!!!! xoxo

2 Zuzu Zuzu | Web | 8. března 2010 v 7:47 | Reagovat

opět nezbývá než souhlasit... :) pravou lásku už na tomhle světě najde skutečně jen málo lidí. Vždyť kolik vysněných princů (v podobě Franka nebo třeba Synystera) po světě chodí? Někdo by řekl hodně, jenom musíš hledat, ale když už najdeš, kde je zaručeno, že právě tenhle princ tě bude milovat???

OMB ste mě donutili k zamyšlení :-D no... asi to radši uzavřeme :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.