Návod na život

3. července 2010 v 0:15 | Love CreepyCute Halloween |  Our Diary
apple tree small
Někdy mám pocit, že by člověk vážně v jistých situacích potřeboval nějakou zaručenou příručku, podle který by se mohl řídit a stoprocentně se spolehnout na výsledek. Je to těžký, žít život na první pokus, bez možnosti zpětnýho kroku, to se mnou jistě každej bude souhlasit. Žij každej den, jako by byl tvůj poslední. Naše velmi oblíbené motto. Ale řídíme se jím vážně? Snažíme se o to aspoň? V některejch aspektech určitě, ale pak jsou situace, kdy strach a nejistota stejně vítězí a my prostě jenom sedíme, uvědomujeme si moc dobře, že nám právě před očima uniká něco, po čem toužíme, ale nedokážeme dělat vůbec nic. Jako bychom radši než se natáhnout, seděly pod jabloní a čekaly, až to jablko spadne samo, až bychom se dočkaly akorát toho, že na konci léta shnije. :) Nejhorší na tom je, že i s touto zkušeností tam my dvě napřesrok stejně budem sedět zase, nepoučitelný..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 CreepyCute CreepyCute | 9. července 2010 v 18:41 | Reagovat

oh, ty seš skvělá!! jak si to mohla takhle dokonale vystihnout? taková metafora na kterou by nepřišel ani shakespeare!!! 100% nejlepší post na tomhle blogu za celou dobu jeho existence! já tě miluju! a rozhodla sem se natáhnout, aspoň myslim,i když se mojim ryzika, že mi tim jabkem nakonec někdo střelí do hlavy. máš pravdu...live each day!

2 Carol Liimatainen ★ Carol Liimatainen ★ | Web | 12. července 2010 v 21:54 | Reagovat

Achjo, nebyla sem tady celou věčnost... Ale koukám, že články jsou stále pravdivější a poučnější, moc krásně napsaný. :) Taková přírůčka by se mi opravdu hodila, obzvlášť teď, když mě za 2 roky čeká maturita a potom už to bude všechno jenom na mě.. A žádný tlačítko "zpět" neexistuje, což je na tom to nejhorší...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.