Cesta vypomínek, přítomnosti a budoucnosti

27. srpna 2010 v 1:45 | Love CreepyCute Halloween |  Our Diary
Byl už večer, chtěla jít spát, nebo vlastně ne, i když byla k smrti unavená, byla vlastně šťastná a hlavně věděla že prospat to nechce, nevěděla ale dělat, napadalo jí toho strašně moc co by se dalo dělat a na co se tolik těšila. Přemýšlela o všem co se stalo a co se asi stane. Byl klid, a byla noc, ani hudba nehrála, všechno spalo, a ona přemýšlela co bude dál. Kolik se toho za poslední rok změnilo, jakým směrem svůj život vlastně obrátila, a snažila se vnímat všechny ty emoce co cítila, když se zase vrátila uplně na začátek, tam odkud vyšla, kde to všechno začalo, v domě rodičů. Je zvláštní začít život ze dne na den někde uplně jinde a pak se po době vrátit zpátky na návštěvu, kde si šlověk na jednu stranu jako na návštěvě vůbec nepřipadá, ví že tam patří a nic mu nepřipadá cizí, na duhou stranu ale ví, že jeho místo už je jinde a že navázat tam kde naposledy přestal už není možné. 
Nedá se přehlédnout jak moc se za ten rok změnila, co se naučila a jak se vůdči jistým věcěm vyhranila, přemýšlí o tom všem co zažila a ví, že kromě nejlepší kamarádky se spoustu těch věcí nikdy nikdo nedozví a proto jí ani nemůžou plně pochopit. Pokud to tedy vlastně vůbec jde, alespoň částěšně pochopit někoho jako je ona. Je na sebe hrdá, ví že to zvládla, že si splnila svůj největší sen a že se nereálné stalo skutečným a ona je v domě u rodičů doopravdy jen na dovolené a za dva týdny zase sedá na letadlo a vrací se "domů" . Na straně druhé má pochybnosti, nejistotu, možná někde v koutku duše i obavy, ale nemá strach, má odvahu a vrátí se a probojuje se dalším rokem daleko na ostrově. Vydělá si ty pitomý peníze, bude studovat! Těší se. Je zvědavá. Ale stejně, ví že se jí bude stýskat, ví že jí bude smutno, a že přijdou chvíle kdy by se na všechno nejradši vy*****, a ví jak daleko od všech bude Co když už na to nebude mít sílu a co když už jí ani tu energii vynakládt nechce?  Ale v čechách taky zůstat nechce, tady není její místo, to ví. je zmatená. Nemůže ale nic říct, protože už tak jí stolí nekonečné úsilí si svoje rozhodnutí před všemi donekonečna obhajovat a ona to nemůže najdnou sama od sebe zpochybnit, alespoň ne veřejně. Jako blbec vypadá v očích všech už teď a ona je chce přesvědčit že si zvolila správně a že to zvládne. Vlastně o tom sama nepochybuje, jen přemýšlí. Tady zůstat nechce, zpátky se těší, ale ví moc dobře jaké prolémy jí tam čekají a neni si jistá jestli jim bude schopna čelit, a odjet někam jinam se teď moc nehodí, snad na jaře vyjde ten nepál, vypadá to slibně, 3 měsíce v horách sama pracovat jako charitativní pracovník v domorodé vesnici. Je z toho nápadu nadščná a myslí to smrtelně vážně. Je blázen, a je na to hrdá, jen aby byla také dostatečně silná, protože cesta po které se vydala nebude růžemi lemovaná. Kéž by jednou někde našla to co hledá. To ale asi ještě chvíli potrvá když sama vlastně neví co by to mělo být. Je jí teprve 20, však má čas, snad....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dominica. Dominica. | Web | 27. srpna 2010 v 1:57 | Reagovat

zajimavy blog...

2 Zuzu Zuzu | Web | 27. srpna 2010 v 9:44 | Reagovat

v případě takového rozhodnutí není cesta nikdy lemovaná růžemi. Vždyť já jsem se cítila úplně stejně a to jsem se ze dne na den (v devatenácti) odstěhovala z východních čech "jen" do Prahy... Ale po těch třech letech cítím, že jsem to dokázala a je to krásný pocit...

3 Love CrepyCute Halloween Love CrepyCute Halloween | 27. srpna 2010 v 13:46 | Reagovat

zuzu : ono je asi pak fakt už uplně jedno jestli odcházíš na druhej konec světa nebo "jen" pár kilometrů, protože když odcházíš s tim, že je to definitivní, vyjde to uplně nastejno... a to že je ti 19 v tom hraje asi mnohem podstatnější roli, protože je to fakt brzo a to to dělá těžkym, ale sme holky šikovný a zmákly sme to...teda já ještě nevim, ale snad i ten další rok dopadne alespoň z půlky tak dobře jako ten minulej!

4 Stevie Stevie | E-mail | Web | 18. ledna 2012 v 14:50 | Reagovat

máš pěkný blog ;-)

5 LatonyaBok LatonyaBok | E-mail | 26. března 2018 v 1:35 | Reagovat

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.